O piekarni Sekuła

Piekarnie Sekuła to szeroki asortyment wysokiej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych. Obecnie produkujemy ponad 100 rodzajów chleba, bułek i bułeczek oraz ponad 60 wyrobów ciastkarsko-cukierniczych.

Piekarnia SEKUŁA Krynica-Zdrój

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny wybór pieczywa zarówno pakowanego jak i niepakownego, drożdżówki, pączki, bułki słodkie, ciasta i ciasteczka. Wykonujemy również nietypowe zamówienia, dostosowując technologię i termin wykonania do życzenia klienta. Nasz zakład pracuje w systemie ciągłym - 6 dni w tygodniu.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze 20 pracowników w ciągu doby wypiekamy średnio 3 tony różnego rodzaju produktów, co plasuje nas pod względem produkcji na jednym z czołowych miejsc wśród piekarni z powiatu nowosądeckiego. Niezmiennie od lat nasze produkty odznaczają się wysoką jakością oraz doskonałymi walorami smakowymi.

Stale obserwujemy rynek, by móc jak najszybciej wychwycić zmieniające się trendy i potrzeby konsumentów. W dobie wzrastających wymagań klientów nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia, dlatego tak wiele uwagi przywiązujemy do wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów.


Galeria zdjęć

Jeżeli potrzebujesz pewnych, codziennych dostaw świeżego, smacznego i dobrego pieczywa w postaci chleba, pączków, rogalików, drożdżówek czy bułek - skontaktuj się z nami »

Piekarnia Sekuła - nasze sklepy